Multiliga 2024, 1. ligi piłki nożnej, gdzie oglądać transmisję?

Tomislav Pinter / Shutterstock.com

Już w niedzielę o godzinie 15:00, fani piłki nożnej będą mogli śledzić ostatnią kolejkę 34. rundy 1. ligi. Spotkania tej ligi zostaną zaprezentowane w ramach Multiligi w transmisji łączonej. W artykule znajdziesz szczegółowe informacje, gdzie można oglądać transmisję tv i online, a także czy możliwe jest śledzenie rozgrywek bez dodatkowych kosztów.

Gdzie oglądać multiligę 1. ligi?

Dzisiejsze mecze 1. ligi można oglądać na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport 2. W internecie transmisję zapewnia serwis Polsat Box Go, gdzie dostęp do pełnej relacji z rozgrywek wymaga subskrypcji.

1. liga multiliga, transmisja online za darmo

Niestety, transmisja dzisiejszych meczów 1. ligi nie jest dostępna bezpłatnie. Dostęp do pełnej relacji online jest możliwy tylko za pośrednictwem płatnych platform streamingowych, takich jak Polsat Box Go.

1. liga multiliga, transmisja w Polsat Box Go

Platforma, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z jednego konta klienta mogą korzystać dwie osoby.

» Oglądaj transmisję w Polsat Box GoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.