Muller: Skupiam się na tym co teraz, decyzję podejmę latem

Thomas Muller podkreśla, że chce się skoncentrować na drugiej połowie sezonu, by następnie zdecydować o swojej przyszłości. Umowa napastnika Bayernu Monachium obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Skupiam się tylko na tym sezonie. Porozmawiam z klubem i zastanowię się, jaki krok wykonać latem – powiedział Thomas Muller dla “Sport1”. – Wszystkie strony muszą wrzucić argumenty do puli i wtedy zobaczymy czy uda się stworzyć menu. Chodzi o znalezienie równowagi między tym czego chcą wszystkie strony – tłumaczy napastnik. Ponadto niemiecki dziennik “Kicker” informuje, iż Thomas Muller może wrócić do kadry narodowej. Rzecz jasna do tej, która weźmie udział w letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio (od 24 lipca do 9 sierpnia). W turnieju mogą wystąpić piłkarze urodzeni po pierwszym stycznia 1997 roku, lecz w kadrze może znajdować się miejsce dla trójki, która nie spełnia tego wymagania. Już w zeszłym roku Thomas Muller nie mógł narzekać na zainteresowanie. W gronie potencjalnych klubów wymieniało się Inter Mediolan czy też Manchester United.

W piątek wznowione zostaną rozgrywki 1. Bundesligi. Na pierwszy ogień zmierzą się Schalke 04 Gelsenkirchen z Borussią Moenchengladbach (godz. 20:30). Natomiast “Bawarczycy” spotka się na wyjeździe z Herthą Berlin (godz. 15:30). Do pełni sił ma wrócić Robert Lewandowski, który w grudniu przeszedł operację pachwiny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi