superbet

Źródło: Superbet

Mundial jest już na ostatniej prostej.

Kurs 150 na zwycięzcę dowolnego półfinału

Zarejestruj się w Superbet z kodem BOOST34 (lub innym aktywnym kodem), wpłać depozyt o minimalnej wartości 50 zł i postaw swój pierwszy zakład singiel na zwycięzcę dowolnego meczu 1/2 finału MŚ, stawiając minimalnie 2 PLN. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w wysokości 300 PLN.

Dodatkowo każdy gracz, który zarejestruje konto z kodem BOOST34 (lub innym aktywnym kodem), i wpłaci pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 PLN, otrzyma ekskluzywny bonus o wartości 34 PLN.

Jak skorzystać z bonusu?

1. Zarejestruj konto na Superbet.pl

2. Bonus w tej promocji to 300 PLN za poprawny typ na zwycięzcę dowolnego meczu 1/2 finału (typ zakładu: 1 lub 2 – gospodarze lub goście wygrają) z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.

3. Promocja obowiązuje w okresie od dnia 10.12.2022 roku do dnia 14.12.2022 roku.

4. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją oraz zawarli pierwszy kupon, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na zwycięzcę dowolnego meczu 1/2 finału MŚ (spotkania odbędą się w dniach 13-14.12.2022) oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus. Bonus zostanie przelany na konto gracza do 72 godzin.

Szczegóły promocji i dokładne warunki dostępne są na stronie internetowej bukmachera.

Załóż konto i odbierz bonus w Superbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.