MŚ 2022 Bonus Fortuna: 200 zł za minimum 7 obronionych strzałów Polski z Francją

In Szczęsny We Trust!

200 zł za minimum 7 obronionych strzałów Polski z Francją

Polacy pierwszy raz w 1/8 Mistrzostw Świata pierwszy raz od 1986 roku. Rywal niezwykle trudny, bo broniąca tytułu ekipa Francji. Czy zawaodnicy Czesława Michniewicza sprawią sensację i pokonają “Trójkolorowych”? Stawiając 4 zł na min. 7 obronionych strzałów przez Wojciecha Szczęsnego z Francją do wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. W przypadku stawki 4 zł, to tak jakbyś zagrał po kursie 50.0! Wystarczy w dniach 01-04.12.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 50 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon SOLO za min. 4 zł na min. 7 strzałów obronionych z Francją. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowe 200 zł w KASIE do wypłaty, które możesz od razu wypłacić, bądź przeznaczyć na dalszą grę! Sprawdź szczegóły promocji.

Jak skorzystać z bonusu?

1. Zarejestruj konto na eFortuna.pl

2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 50 zł

3. Zagraj pierwszy kupon SOLO, na min. 7 obronionych strzałów przez Wojciech Szczęsnego w meczu z Francją (numer zakładu: 12864, typ „TAK”) z oferty przedmeczowej za co najmniej 4 zł. (WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę)

4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo 200 zł w KASIE do wypłaty lub dalszej gry i to Ty zdecydujesz czy go wypłacisz czy przeznaczysz na dalszą grę

Szczegóły promocji i dokładne warunki dostępne są na stronie internetowej bukmachera.

Załóż konto i odbierz bonus w FortunieDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.