www.mirror.co.uk

www.mirror.co.uk

Wiadomo nie od dziś, że Chelsea już niebawem może potrzebować nowego bramkarza, gdyż Królewscy mają chrapkę na Thibauta Courtoisa, a cel Londyńczyków w osobie Alissona Beckera powoli się oddala. W zaistniałej sytuacji „The Blues” sondują możliwość pozyskania Petra Cecha.

Dla czeskiego bramkarza byłaby to sentymentalna podróż z powrotem między słupki na Stamford Bridge. W Arsenalu raczej za dużo nie pogra po ściągnięciu Bernda Leno. Jednak tutaj nic nie jest pewne ponieważ do angielskiego klubu nie wpłynęła oficjalna oferta za Belga a doświadczony Czech miałby przejść tylko w przypadku transferu na linii Abramowicz – Perez. Dodatkowo można pod wątpliwość podać zasadność transferu Petra Cecha chyba, że jako uzupełnienie składu lub opcję tymczasową. Na tę chwilę konkretów brak i jest to jedynie plotka ale w każdej plotce jest ziarno prawdy. Wszystko jest uzależnione od Realu Madryt.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Urudzony w Plzeň 36 – letni bramkarz występował przez 11 lat w niebieskiej części stolicy Wielkiej Brytanii.

Wychowanek Viktorii Plzeň w barwach Kanonierów wystąpił 117 razy 45 razy zachowując czyste konto i kapitulując 132 razy.

źródło www.thesun.co.uk i www.transfermarkt.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.