Moreno: Jeśli Luis Enrique zechce wrócić, to ustąpię stanowiska

today.com

Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, Robert Moreno stwierdził, że jest gotów ustąpić stanowiska, jeżeli Luis Enrique wyrazić chęć powrotu do kadry.

Niespodziewanie dla wielu, lecz dla wtajemniczonych, decyzja o rezygnacji z fotela selekcjonera “La Roja” przez Luisa Enrique w czerwcu tego roku była zrozumiała. W zeszłym tygodniu dziewięcioletnia córka byłego znakomitego zawodnika oraz trenera przegrała walkę z nowotworem kości. Robert Moreno przejął obowiązki pierwszego trenera. – Jeśli Luis Enrique zechce kiedyś wrócić, to chętnie odsunę się na bok – zapowiedział 41-latek pochodzący z Barcelony. Legenda “Dumy Katalonii” nie był obecny podczas trzech ostatnich meczów, których rozgrywali mecze z Maltą, Wyspami Owczymi oraz Szwecją zanim oficjalnie ustąpił. – To był trudny tydzień dla wszystkich. Postaramy się sprawić odrobinę radości w tym złym momencie – dodał Moreno.

Reprezentacja Hiszpanii już w czwartek zmierzy się na wyjeździe z Rumunią, zaś w niedzielę podejmie Wyspy Owcze w Gijon. Liderem grypy F jest “La Raja”, która może pochwalić się kompletem “oczek”.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *