Monchi: Transfer Anthony’ego Martiala byłby dobrą i tanią transakcją

Martial

Dyrektor sportowy Sevilli, Monchi udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat przyszłości Anthony’ego Martiala.

Napastnik wypożyczony z Manchesteru United do Sevilli swojej przygody z ligą hiszpańską nie może zaliczyć do udanej, ale pomimo licznych problemów obecny dyrektor sportowy Sevilli sugeruje, iż transakcja zawarta pomiędzy obiema stronami mogłaby być o wiele tańsza niż wszystkim się wydaje.

Reprezentant Francji został wypożyczony do Sevilli na początku stycznia bieżącego roku, ale w trakcie kilkumiesięcznego pobytu w Hiszpanii zmagał się z licznymi problemami zdrowotnymi. 26-latek rozegrał zaledwie 11 spotkań w barwach Sevilli zdobywając w nich zaledwie jedną bramkę.

Były bramkarz zasugerował, że transfer Francuza może być interesującą transakcją pomimo, iż Martial związany jest kontraktem z Manchesterem United do czerwca 2024 roku.

– Jego transfer może być o wiele tańszy niż myślicie, ale wciąż to kontrakt wart sześć lub siedem milionów. Powiedział Monchi w rozmowie dla Radio Sevilla. Niestety ciężko jest określić sytuację Martiala oraz jego dyspozycję, ponieważ był i znowu jest kontuzjowany. Nie zamykamy się na współpracę z nim, więc pod koniec sezonu zasiądziemy do dyskusji i rozmów z zawodnikiem.

Martial miał być częścią Manchesteru United, ale mało wydaje się, aby mógł kontynuować swoją karierę piłkarską na Old Trafford. Przyszły szkoleniowiec Czerwonych Diabłów, Erik ten Had z pewnością myśli o dokonaniu kilku wzmocnień, dzięki czemu ekipa z Premier League będzie mogła liczyć się w walce o najwyższe cele w Premier League.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.