MLS: Kacper Przybyłko bohaterem Philadelphii Union. Polak z kolejnym trafieniem (WIDEO)

Przybylko

fot: Kyle Ross/Icon Sportswire / Getty Images

Kacper Przybyłko znów dał o sobie znać. W nocy z soboty na niedzielę polski napastnik zdobył gola w meczu z DC United w ramach 14. kolejki MLS Konferencji Wschodniej.

28-latek wpisał się na listę strzelców w 83. minucie, trafiając do siatki po szybkiej kontrze i podaniu Segio Santosa. Ta bramka ustaliła wynik meczu na 2:1 dla gospodarzy. Dla Kacpra Przybyłki to czwarte trafienie w tym sezonie amerykańskiej ekstraklasy. Polak ma na swoim koncie również dwie asysty.

180 sekund później mecz został przerwany na niemal dwie godziny, ponieważ nad Stadionem Subaru Park przeszła burza z ulewnymi opadami deszczu.

Zdobyte trzy punkty pozwoliły Philadelphii Union awansować na drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 23. punktów. Do lidera New England Revolution, którego piłkarzem jest Adam Buksa, traci cztery “oczka”.