abola.pt

FC Porto słynie z niesamowitej sieci skautingu i doskonałej szkółki. Transfery z klubu do europejskich gigantów przynoszą “Smokom” płynność finansową i światową renomę. Wystarczy wymienić tutaj Hulka, Falcao czy Jacksona Martineza. Swoje pięć minut ma teraz kolejna perełka portugalskiej szkółki – Andre Silva.

Zaledwie 20-letni Silva przebojem wdarł się na portugalskie salony. Młody napastnik w 16 występach obecnego sezonu trafił do siatki już dziesięć razy, a dodatkowo zadebiutował w dorosłej reprezentacji mistrzów Europy. Na ten moment ma na swoim koncie 4 występy, w których zdobył cztery bramki (jedna z Andorą i hat-trick z Wyspami Owczymi). Nie może więc dziwić fakt, że przyciągnął uwagę wielkich klubów Europy.

We wczorajszym spotkaniu Ligi Mistrzów, w którym Porto podejmował Club Brugge (wygrana 1:0), Silva był obserwowany przez scoutów kilku klubów. Jego poczynania z trybun oglądali m.in. przedstawicieli Juventusu, Realu Madryt czy FC Barcelony.

To, co znamy już z przeszłości, potencjalne negocjacje zainteresowanych klubów z FC Porto nie będą łatwe. “Smoki” z pewnością będą odwoływać się do klauzuli odstępnego zapisanej w umowie zawodnika z klubem, a ta jest nie mniejsza niż 40 mln euro.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *