Mistrzostwa Świata w Beach Soccera: Włosi gromią Tahiti

Beach Soccer World Cup (Twitter)

W meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Beach Soccera Włosi pokonali Tahiti 12:4.

Po pierwszej tercji Włosi prowadzili z drużyną z Oceanii 4:2. Dwiema pięknymi bramkami popisał się Gori, dwa razy trafił także Corosinti, dla Tahiti strzelali Teritau i Kat. Na początku drugiej tercji Tahitańczycy zdobyli gola kontaktowego, lecz Włosi zostali podrażnieni stratą bramki i przeprowadzili zmasowany atak na bramkę Joo. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Zurlo, a swoją trzecią bramkę w tym meczu zdobył także Corosinti. Ostatnia tercja miała podobny przebieg jak druga. Szybko strzelony gol na początku przez Thaitańczyków, później strzelali już tylko Włosi. Trzy razy bramkarza pokonał Zurlo, dwa razy Gori, a mecz zakończył się wynikiem 12:4.