

Mistrz Świata z 2014 roku może trafić do Wisły Kraków
Kevin Grosskreutz jest w kręgu zainteresowań Wisły Kraków - informuje "Onet", powołując się na "RevierSport".
32-latek jest aktualnie wolnym zawodnikiem. Na podpisanie kontraktu z "Białą Gwiazdą" miałyby wpłynąć dwa czynniki: po pierwsze, dobrze go zna Peter Hyballa (świeżo upieczony trener Wisły). Po drugie, kilka lat temu był kolegą z zespołu Jakuba Błaszczykowskiego (w Borussii Dortmund). Ten aktualnie gra w barwach krakowskiej drużyny.
Gdyby do transferu doszło, to śmiało można twierdzić, że to jedne z najgłośniejszych nazwisk, które przeniosło się do PKO Ekstraklasy w ostatnich latach. W końcu Grosskreutz to Mistrz Świata z reprezentacją Niemiec z 2014 roku. Jednak ostatnie sezony to spory zakręt w karierze Niemca. Po odejściu z Borussii, w 2015 roku, nie mógł znaleźć stabilizacji. Grał kolejno w Galatasaray, Stuttgarcie, czy Darmstadt. A w październiku, bieżącego roku rozstał się z trzecioligowym KFC Uerdingen.
Zatem w Wiśle Grosskreutz szukałby odbudowania choć części formy, którą prezentował kilka lat temu w BVB. W końcu dwukrotnie zdobywał z nią mistrzostwo Niemiec.
-
Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać Ekstraklasę za darmo w sezonie 2026/27? Darmowy dostęp do Canal+ na 90 dniWojciech Nowacki / 24 lipca 2026, 10:08
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań






Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem






Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok






Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem






Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy






Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02








































