

Mioduski: Eduardo zostanie w Legii
Eduardo zostanie w Legii Warszawa przynajmniej do końca kontraktu - poinformował Piotr Koźmiński po spotkaniu z Dariuszem Mioduskim.
Dziennikarz "Super Expressu" przytoczył słowa, wedle których Mioduski wierzy jeszcze w powrót napastnika do formy. Prezes Legii uważa, że Eduardo jeszcze dużo da drużynie.
Dariusz Mioduski: Eduardo ma jeszcze pol roku kontraktu. Zostanie z nami. Potrzebuje bramki na przełamanie. Jeszcze sporo może nam dać.
— Piotr Koźmiński (@UEFAComPiotrK) May 21, 2018
-
AktualnościSzwajcaria - Kanada przewidywane jedenastki | 24.06.2026Nowacki / 24 czerwca 2026, 11:13
-


AktualnościBośnia i Hercegowina - Katar przewidywane składy zespołów | 24.06.2026Nowacki / 24 czerwca 2026, 11:13
-


AktualnościSzwajcaria - Kanada sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 9:14
-


AktualnościBośnia i Hercegowina - Katar sędzia meczu. Kto sędziuje to spotkanie?Kto sędziuje to spotkanie? (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 9:13
-

AktualnościOceny zawodników po spotkaniu Kolumbia - DR Konga (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 7:07
-

AktualnościKolumbia - DR Konga pomeczowe statystyki. Pełne dane z meczu (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 6:48





































