“Milik to napastnik jakiego Marsylia potrzebuje” – Jean-Pierre Papin

sscnapoli.it

– Milik to napastnik jakiego Marsylia potrzebuje w tym momencie – twierdzi Jean-Pierre Papin w “WP SportoweFakty”.

Legenda Olympique Marsylia w rozmowie z Piotrem Koźmińskim z portalu “WP Sportowe Fakty” jest przekonany, że francuski klub wykonał dobry krok, by sprowadzić reprezentanta Polski. – Jestem bardzo na tak. Powiem więcej: myślę, że to jest właśnie piłkarz, którego Marsylia najbardziej teraz potrzebuje, taki brakujący element – mówi 57-latek.

– To miejsce jest puste, podkreślam: puste! Milik to napastnik jakiego Marsylia potrzebuje w tym momencie. OK, wiem, że Polak ma swoją historię z ciężkimi kontuzjami, ale wydaje mi się, że to już za nim, a teraz będzie miał wielką motywację, aby w nowym miejscu udowodnić jak dobrym jest piłkarzem – dodał.

Jean-Pierre Papin chyli czoła przed osiągnięciami Roberta Lewandowskiego. – To, że z sezonu na sezon strzela jeszcze więcej goli i jeszcze więcej. Gdy patrzysz na jego statystyki, mówisz: to już jest chyba maksimum tego, co może zrobić. Ale przychodzi kolejny sezon, a Lewandowski jest jeszcze lepszy, jeszcze skuteczniejszy – przyznał Francuz. SSC Napoli i Olympique Marsylia uzgodniły już warunki wypożyczenia, w umowie znajdzie się obowiązek wykupu napastnika.

źródło: sportowefakty.wp.pl /


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *