Sky Italia

Oficjalny serwis internetowy SSC Napoli poinformował, że badanie kontrolne przeprowadzone na Arkadiuszu Miliku, w związku z kontuzją więzadeł krzyżowych, których nabawił się w spotkaniu kadry narodowej, przebiegło bardzo dobrze i piłkarz dostał pozwolenie na trening biegowy z piłką. 

Rehabilitacja polskiego napastnika przebiega w niesamowitym tempie, co bardzo nas cieszy. Lekarze klubowi zezwolili już Milikowi na pracę z piłką w celu odtworzenia zdolności technicznych i  poprawy prawidłowego ułożenia sylwetki. Dodatkowo 22-latek nadal będzie spędzał czas na siłowni w celu wzmocnienia nóg oraz będzie przepracowywał sesje w basenie, co mogliśmy zaobserwować już kilka dni temu:

?? #comingbackstronger #AM99

Film zamieszczony przez użytkownika Arek Milik (@arekmilik)

Arkadiusz Milik zamienił tego lata Ajax na Napoli. Jego wejście do drużyny z pod Wezuwiusza było do prawdy piorunujące. Polak w 9 spotkaniach zdobył 7 bramek i dorzucił jedną asystę sprawiając, że fanatyczni kibice klubu szybko zapomnieli o sprzedanym do Juve Higuainie i mają teraz nowego bohatera.

Dobry moment Milika pokrzyżowała kontuzja odniesiona w starciu eliminacji do MŚ 2018 przeciwko Danii, gdy to przy próbie ataku na rywala 22-latek zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Polak musiał poddać się operacji, a jego powrót szacowano na kwiecień-maj. Postępy, jakie Milik czyni w związku z kontuzją sprawiają jednak, że możemy go oglądać ponownie w akcji już na początku nowego roku. I za to trzymamy kciuki!

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *