Memphis Depay wróci do gry w piłkę? Rywal idzie z pomocą

premierleague.com

Nieciekawa sytuacja Memphisa Depaya w Manchesterze United sprawia, że kolejne kluby zgłaszają chęć wyciągnięcia pomocnej dłoni do Holendra. Zimą jednym z takich klubów ma być Everton.

Transfer Depaya z PSV do Manchesteru miał być dla młodej gwiazdy Eredivisie krokiem w przód w karierze. Skrzydłowy zderzył się nieco z dużymi wymaganiami Premier League i obecnie odgrywa marginalną rolę w zespole Jose Mourinho.

W poszukiwaniu regularnej gry Depay musi udać się zatem na wypożyczenie. Z takiego obrotu spraw chcą skorzystać AC Milan, AS Roma, VfL Wolfsburg, Galatasaray czy Olympique Marsylia, które chętnie widziałyby u siebie 22-latka. Takowe chce mu zapewnić także Everton, który zimą ma złożyć włodarzom United tego typu ofertę. Dołączenie do zespołu z tej samej ligi wydawałoby się dla skrzydłowego najlepszym rozwiązaniem. Regularna gra pod okiem swojego klubu i na tle rywali z tej samej ligi pozwoliłaby udowodnić piłkarzowi swoją wartość i wywalczyć sobie na powrót miejsce w kadrze “Czerwonych Diabłów”.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *