Memphis Depay wróci do gry w piłkę? Rywal idzie z pomocą

premierleague.com

Nieciekawa sytuacja Memphisa Depaya w Manchesterze United sprawia, że kolejne kluby zgłaszają chęć wyciągnięcia pomocnej dłoni do Holendra. Zimą jednym z takich klubów ma być Everton.

Transfer Depaya z PSV do Manchesteru miał być dla młodej gwiazdy Eredivisie krokiem w przód w karierze. Skrzydłowy zderzył się nieco z dużymi wymaganiami Premier League i obecnie odgrywa marginalną rolę w zespole Jose Mourinho.

W poszukiwaniu regularnej gry Depay musi udać się zatem na wypożyczenie. Z takiego obrotu spraw chcą skorzystać AC Milan, AS Roma, VfL Wolfsburg, Galatasaray czy Olympique Marsylia, które chętnie widziałyby u siebie 22-latka. Takowe chce mu zapewnić także Everton, który zimą ma złożyć włodarzom United tego typu ofertę. Dołączenie do zespołu z tej samej ligi wydawałoby się dla skrzydłowego najlepszym rozwiązaniem. Regularna gra pod okiem swojego klubu i na tle rywali z tej samej ligi pozwoliłaby udowodnić piłkarzowi swoją wartość i wywalczyć sobie na powrót miejsce w kadrze “Czerwonych Diabłów”.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *