Milik: Potrzebujemy cierpliwości, cały czas robimy postępy

90min.com

– Pozostało jeszcze wiele do zrobienia w Serie A – powiedział Arkadiusz Milik w “Radio Kiss Kiss”. – Zmieniliśmy formację z 4-4-2 na 4-3-3 i potrzebujemy czasu, aby zrozumieć ruchy  – mówi reprezentant Polski.

W ostatnich tygodniach zmieniliśmy wiele spraw, przede wszystkim grę z tyłu. Mam nadzieję, że zrobimy postępy, które przyniosą odpowiednie rezultaty – podkreśla Arkadiusz Milik. Napastnik przyznaje, że jest zadowolony ze swojego bilansu w lidze (siedem goli w 10 meczach). – Jako zespół mamy wiele do poprawy. Jesteśmy na odległym miejscu w lidze. Musimy pozytywnie patrzeć w przyszłość – dodaje. 

SSC Napoli nie odniosło zwycięstwa na własnym stadionie od końcówki października, a w sobotę podejmuje Fiorentinę, w której składzie jest dwóch Polaków (Bartłomiej Drągowski oraz Szymon Żurkowski). – Naszym celem jest odzyskanie straconych punktów. Chcemy zrobić wszystko, aby wspiąć się jak najwyżej. Potrzebujemy cierpliwości – tłumaczy. 25-latek przyznaje, iż nie może doczekać się dwumeczu w 1/16 Ligi Mistrzów z FC Barceloną. – Zawsze wyczekuję wielkich spotkań, przeciwko największym drużynom na świecie. Mamy dla Katalończyków szacunek, ale nie boimy się ich. Wszystko będzie możliwe – zakończył Milik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi