Milik na ławce w meczu z Juve

sscnapoli.it

Włoskie media nie dają Arkadiuszowi Milikowi wielkich szans na występ w kluczowym dla Napoli , niedzielnym meczu z Juventusem. Przewidują, że Mauricio Sarri zdecyduje się postawić na Driesa Mertensa. 

Portale sportowe z Półwyspu Apenińskiego tłumaczą, że postawienie na Polaka mogłoby okazać się zbyt dużym ryzykiem. Ponadto, Dries Mertens, który był motorem napędowym zespołu to gracz, z którego nie da się łatwo zrezygnować. I nie pomaga w tym nawet jego brak formy strzeleckiej – Belg nie zdobył bramki do 3 marca.

Pozostaje jeszcze kwestia formacji. Gdy Arkadiusz Milik jest w składzie zespół Napoli zmienia ustawienie ze swojego podstawowego 4-3-3 na 4-2-3-1. W superstarciu z Juventusem taki wybór Maurizio Sarriego byłby zaskakujący. Pozostaje pytanie, czy ten element zaskoczenia nie okaże się  decydujący w walce z rywalem, który nie spodziewa się takiego rozwiązania?

Piotr Zieliński został przez “La Gazetta dello Sport” nazwany “pokusą” Sarriego, który musi się poważnie zastanowić, czy nie dać Polakowi szansy kosztem Marka Hamšíka. Jeśli tak się stanie, miejmy nadzieję, że pochodzący z Ząbkowic Śląskich pomocnik udźwignie presję związaną z tak ważnym występem.

źródło: WP Sportowe Fakty


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.