Według włoskich mediów Arkadiusz Milik dogadał się już z jednym z klubów. Jak sądzi Carlo Alvino, Napoli nie jest zadowolone z tego faktu i zaczyna stwarzać problemy.

– Zainteresowanie Juventusu Milikiem jest prawdziwe. Powiem więcej. Polski napastnik w ostatnim czasie osiągnął porozumienie ze Starą Damą. Pojawia się tu jednak duże “ale”, które sprawia, że transfer nie jest jeszcze pewny – oznajmia Alvino na antenie Radio Goal.

– Aurelio De Laurentiis nie zamierza łatwo oddawać Milika. Sprawa jest prosta, klub musi znaleźć porozumienie z Juventusem. Ale Juve jak na razie porozumiało się jedynie z piłkarzem. Pragnienie Milika, by zmienić klub, nie wystarczy. Napoli chce oferty, która będzie odpowiadała jego rynkowej wartości. Klub chce jedynie pieniędzy, a nie żadnych wymian – dodaje dziennikarz.

Według włoskich gazet Napoli oczekuje kwoty w wysokości 40 mln euro. Kontrakt Milika wygasa jednak już w czerwcu 2021 roku, przez co Stara Dama będzie mogła rozmawiać z Polakiem już w styczniu. Tego klub z Stadio San Paolo już mu nie zabroni.

Zobacz również: Lewandowski na czele kolejnego zestawienia!

Źródło: Sport.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.