Michniewicz po spotkaniu z Gabrielem Słoniną: Jest duża szansa, że obejrzymy go na zgrupowaniu reprezentacji

Czesław Michniewicz

Zdjęcie: Lens Strong/Shutterstock


Czesław Michniewicz spotkał się w ostatnich dniach z Gabrielem Słoniną. W najnowszym odcinku na kanale “Łączy Nas Piłka” selekcjoner podzielił się spostrzeżeniami po rozmowach z młodym bramkarzem.

Gabriel Słonina jest perspektywicznym bramkarzem. Zawodnik Chicago Fire zaliczył mocne wejście do MLS i przyciągnął uwagę reprezentacji Polski oraz kadry Stanów Zjednoczonych. 17-latek ma podwójne obywatelstwo, więc może wybierać pomiędzy obiema federacjami.

Czesław Michniewicz w ostatnich dniach udał się na wizytę do Ameryki. Zobaczył się między innymi z Karolem Świderskim i Adamem Buksą, ale także odbył spotkanie właśnie z Gabrielem Słoniną. Nasz selekcjoner na łamach kanału “Łączy Nas Piłka” mówił o przebiegu rozmów z 17-lenim bramkarzem.

Spotkaliśmy się z nim dwukrotnie. Pierwszy raz na obiedzie, spotkaliśmy się następnego dnia już na meczu pucharowym – mówił.

– Jest duża szansa, że obejrzymy go na zgrupowaniu naszej pierwszej reprezentacji przed meczami czerwcowymi. Ostateczną decyzję mu podjąć on – dodał.

– Wręczyliśmy mu koszulkę reprezentacji Polski z numerem jeden. Mówił, że aż mu ciarki przechodzą. Bardzo sympatyczny, wzruszający moment dla niego – zakończył.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.