Michniewicz: Jesteśmy przekonani co do ustawienia i składu, w jakim zagramy

Czesław Michniewicz

Zdjęcie: YouTube/Łączy nas piłka

Reprezentacja Polski we wtorek rozpocznie rywalizację podczas mistrzostw świata w Katarze.

Trener reprezentacji Polski Czesław Michniewicz przyznał, że wie już, w jakim składzie i ustawieniu zagra jego drużyna we wtorkowym meczu w Dausze z Meksykiem w grupie C mistrzostw świata.

– Ja uważam, że stać na wyjście z grupy oczywiście pod pewnymi warunkami, które musimy spełnić. Meksyk, Argentyna i Arabia to bardzo silne zespoły, które będą grać o wyjście. Jesteśmy przekonani co do ustawienia, co do składu osobowego w jakim jutro zagramy. Myślę, że dziś wieczorem zawodnicy też się tego dowiedzą –  powiedział selekcjoner podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w centrum medialnym FIFA.

– Oceniam pozytywnie przyjazd zawodników z klubów, nawet Ci, którzy nie grali są w dobrej dyspozycji fizycznej. Każdy zawodnik jest optymalnie przygotowany. Jeśli chodzi o drużynę Meksyku to dokładnie ją przeanalizowaliśmy. Mają wielu świetnych piłkarzy, doświadczonych piłkarzy – dodał.

Początek wtorkowego meczu w Dausze o godz. 17 czasu polskiego. Cztery dni później biało-czerwoni zmierzą się z Arabią Saudyjską w Ar-Rajjan, 30 listopada z Argentyną w Dausze.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.