Michniewicz: Cieszę się, że okienko transferowe jest już zamknięte

Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Bardzo ważne jest to, że dołączyli do nas zawodnicy, którzy są w cyklu treningowym i grają – mówi szkoleniowiec Legii Warszawa, Czesław Michniewicz cytowany przez portal Legionisci.com.

Ostatnie godziny okienka transferowego były niezwykle aktywne przy Łazienkowskiej. Legia Warszawa potwierdziła transfery trzech zawodników – Jurgena Çelhaka z KF Tirana, Lirima Kastratiego z Dinama Zagrzeb i Ihora Charatina z Ferencvarosi TC.

– Nie są to gracze, którzy będą do odbudowy po kontuzjach. To dla nas bardzo ważne, bo nie byłoby na to wszystko czasu. Cieszę się przede wszystkim z tego, że okienko transferowe jest już zamknięte. Wiem, że już nikt nie dołączy, ale też nikt nie odejdzie. Mamy pewność, że tym składzie będziemy do końca roku i to też jest dla nas ważne – podkreśla Michniewicz.

Na razie nie ma jeszcze nikogo z nich, ale jestem ciekaw tych chłopaków. Dużo dobrego słyszałem na temat Jurgena Celhaki. Oglądałem ostatni mecz Ukrainy, ale Charatin nie zagrał. Ciekawy jestem także Kastratiego. Mamy w drużynie Josue, który potrafi zagrywać piłki za plecy – mógłby idealnie wykorzystywać jego szybkość. Spodziewamy się, że w czwartek i piątek wszyscy dołączą i wówczas będziemy mieć wybór – dodaje.

Więcej na Legionisci.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.