Michał Żyro piłkarzem miesiąca w Wolverhampton

twitter.com/officialwolves

W głosowaniu internetowym kibice wybrali Michała Żyro piłkarzem miesiąca Wolverhampton Wanderers. Polski skrzydłowy uzyskał 25,6% głosów.

 

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Michał Żyro został wybrany piłkarzem stycznia w Wolverhampton. Kibice oddali na niego 25,6% głosów. Były piłkarz warszawskiej Legii wyprzedził Jordana Grahama (21,4% głosów) oraz James’a Henry’go (15,7% głosów).

 

http://twitter.com/Silverbug_ltd/status/696731838950305792/photo/1

 

Pod koniec grudnia ubiegłego roku Michał Żyro przeszedł z Legii Warszawa do grającego w Championship (drugi szczebel rozgrywek ligowych w Anglii) Wolverhamptonu. Początek w nowym klubie miał niezwykle udany. Trener ustawił Michała w ataku, a ten w dwóch pierwszych spotkaniach strzelił 3 bramki. Najpierw w debiucie 2 bramki przeciwko Fulham (wygrana Wilków 3:2). Następnie dołożył jedną bramkę w przegranym meczu z Cardiff City (Wilki przegrały 1:3). Niestety po tak świetnym starcie Michał Żyro doznał kontuzji łydki i musi pauzować. Najprawdopodobniej do gry wróci w marcu, a jeśli utrzyma wysoką dyspozycję to kto wie? Może nawet otrzyma szansę od Adama Nawałki i będzie zawodnikiem, który pojedzie na EURO do Francji.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.