

Michał Żyro piłkarzem miesiąca w Wolverhampton
W głosowaniu internetowym kibice wybrali Michała Żyro piłkarzem miesiąca Wolverhampton Wanderers. Polski skrzydłowy uzyskał 25,6% głosów.
Michał Żyro został wybrany piłkarzem stycznia w Wolverhampton. Kibice oddali na niego 25,6% głosów. Były piłkarz warszawskiej Legii wyprzedził Jordana Grahama (21,4% głosów) oraz James'a Henry'go (15,7% głosów).
http://twitter.com/Silverbug_ltd/status/696731838950305792/photo/1
Pod koniec grudnia ubiegłego roku Michał Żyro przeszedł z Legii Warszawa do grającego w Championship (drugi szczebel rozgrywek ligowych w Anglii) Wolverhamptonu. Początek w nowym klubie miał niezwykle udany. Trener ustawił Michała w ataku, a ten w dwóch pierwszych spotkaniach strzelił 3 bramki. Najpierw w debiucie 2 bramki przeciwko Fulham (wygrana Wilków 3:2). Następnie dołożył jedną bramkę w przegranym meczu z Cardiff City (Wilki przegrały 1:3). Niestety po tak świetnym starcie Michał Żyro doznał kontuzji łydki i musi pauzować. Najprawdopodobniej do gry wróci w marcu, a jeśli utrzyma wysoką dyspozycję to kto wie? Może nawet otrzyma szansę od Adama Nawałki i będzie zawodnikiem, który pojedzie na EURO do Francji.
-
AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!
Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-
Polacy za granicąPatryk Klimala znalazł swoje miejsce na ziemi. Jedenasty gol w sezonie [WIDEO]
Victoria Gierula / 1 marca 2025, 15:14
-
Polacy za granicą"Ale urwał!" Mateusz Bogusz z premierowym golem w barwach Cruz Azul (WIDEO)
Victoria Gierula / 1 marca 2025, 11:31
-
Polacy za granicąZalewski: To bardzo ważny etap w mojej karierze
Kamil Gieroba / 19 lutego 2025, 18:03
-
La LigaHiszpańskie media: Barcelona od początku miała konkretny plan wobec Szczęsnego
Kamil Gieroba / 16 lutego 2025, 22:32
-
Polacy za granicąProbierz: Wierzę, że Dawidowicz jeszcze dużo da reprezentacji
Kamil Gieroba / 16 lutego 2025, 21:43