Michał Probierz w pełni akceptuje decyzję o odwołaniu Superpucharu Polski

Michał Probierz

Michał Probierz / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Niedzielny Superpuchar Polski pomiędzy Legią Warszawa a Cracovią został odwołany, a Michał Probierz uznaje decyzję związku za słuszną. – Musimy być ostrożni – podkreśla w “SportowychFaktach WP”.

Ze względów bezpieczeństwa zrezygnowano z rozegrania meczu o Superpuchar Polski, gdy w sztabie szkoleniowo-medycznym wykryto wykryto Covid-19. – Podjęta decyzja ma na celu minimalizację ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa w klubach uczestniczących w europejskich pucharach oraz w trosce o zbliżający się start rozgrywek PKO Ekstraklasy – podał PZPN. Ponowne badanie przeprowadzone przez klub dało negatywny wynik u jednego członka ze sztabu i poinformowano w komunikacie, iż wszyscy są zdrowi.

– Mieliśmy trening i dowiedzieliśmy się o tym po treningu, ale nie jestem zaskoczony. Moim zdaniem to słuszna decyzja. Musimy być ostrożni – stwierdził Michał Probierz na łamach “SportowychFaktów WP”. W Cracovii byli wszyscy gotowi do startu, a teraz przygotowują się do I rundy Totolotek Pucharu Polski, w którym zmierzą się z Chrobrym Głogów (16 sierpnia, godz 17:30). – Trochę nam to utrudnia treningi i przygotowania, bo na ten weekend nie zdążymy już z nikim się dogadać w sprawie sparingu. Zastanawiamy się nad grą wewnętrzną – dodał trener “Pasów”.

źródło: sportowefakty.wp.pl / pzpn.pl / własne


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *