

Michał Pazdan: Wyglądaliśmy lepiej mentalnie
Wyjaśniliśmy sobie pewne sprawy we własnym gronie. Nie da się ukryć, że od strony mentalnej nie wyglądaliśmy ostatnio dobrze. Wykorzystali to rywale, którzy w ostatnich meczach nas zdominowali. Dzisiaj na szczęście mentalnie wyglądaliśmy dużo lepiej, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość. - stwierdził Michał Pazdan, obrońca Legii Warszawa po zremisowanym 1:1 meczu z Górnikiem Zabrze w Pucharze Polski.
Patrząc na przebieg spotkania, nie możemy być zadowoleni z końcowego rezultatu. W pierwszej połowie mieliśmy trzy dogodne sytuacje, po których powinny paść bramki. Sam mogłem stanąć przed szansą strzelenia gola, ale przy piłce szybciej znalazł się Sebastian Szymański, który posłał futbolówkę nad poprzeczką. Gdybyśmy wykorzystali swoje szanse, to już dzisiaj mogliśmy zamknąć półfinał, a tak mamy bramkowy remis i otwartą sprawę awansu do finał. - dodał Pazdan.
-
AktualnościSzwajcaria - Kanada sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 9:14
-


AktualnościBośnia i Hercegowina - Katar sędzia meczu. Kto sędziuje to spotkanie?Kto sędziuje to spotkanie? (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 9:13
-


AktualnościOceny zawodników po spotkaniu Kolumbia - DR Konga (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 7:07
-


AktualnościKolumbia - DR Konga pomeczowe statystyki. Pełne dane z meczu (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 6:48
-

AktualnościOceny piłkarzy po spotkaniu Panama - Chorwacja (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 3:58
-

AktualnościStatystyki z meczu Panama - Chorwacja. Liczby i dane po meczu (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 3:44





































