Michał Karbownik: Niezapomniany czas, pełen wielu lekcji

Michał Karbownik

Michał Karbownik (Legia) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Michał Karbownik opuścił Legią Warszawa, by walczyć o miejsce w składzie Brighton & Hove. Klub z Premier League skrócił jego wypożyczenie, podobnie zresztą jak Jakuba Modera z “Kolejorza”.

19-latek pożegnał się z kibicami emocjonalnym wpisie na Instagramie. – Przyjeżdżając do Warszawy jako dzieciak, nie wiedziałem, jak potoczą się moje losy. Czułem wielką niewiadomą. Zastanawiałem się, czy to wyzwanie będzie warte tylu poświęceń. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że był to niezapomniany czas, pełen wielu lekcji i radosnych i czasem tych gorzkich – przekazał.

Poznałem tutaj fenomenalne osoby, przyjaciół na całe życie! Spełniłem swoje marzenia! Poznawałem siebie każdego dnia, radząc sobie z trudnościami i ciesząc się sukcesami! Dziękuje bardzo każdemu, z kim mogłem przejść tę drogę. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy pomogli mi stać się tym Michałem Karbownikiem, którym jestem – dodał.

– LEGIA WARSZAWA to Wielki klub z najlepszymi Kibicami! Mogę tylko być dumny z każdego jednego razu, kiedy założyłem koszulkę z eLką na piersi! Nigdy tej przygody nie zapomnę! Dziękuje za wszystko! Do Zobaczenia! – zakończył.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *