Miami Open 2023 transmisja tv i online, gdzie oglądać?

Mai Groves / Shutterstock.com

W czwartek 23. marca Magda Linette oraz Hubert Hurkacz rozpoczną zmagania na turnieju Miami Open 2023. Transmisje z meczów będzie można oglądać na żywo w TV i online. W poniższym artykule przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji.

Miami Open 2023: gdzie oglądać?

Transmisja TV: Canal+ (turniej kobiet), Polsat Sport (turniej mężczyzn)

Transmisja u bukmacherów: Fortuna TV i STS TV

Transmisja online: Canal+online i Player.pl (turniej kobiet), Polsat Box Go (turniej mężczyzn)

Miami Open 2023 transmisja za darmo

Bezpłatną transmisję z turnieju Miami Open 2023 oferuje platforma bukmacherska Fortuna TV. Po przejściu na podaną poniżej stronę internetową można utworzyć konto klienta i uzyskać dostęp do transmisji ze wszystkich meczów Miami Open. Stream online z każdego spotkania można obejrzeć na komputerze, smartfonie i tablecie. Do dyspozycji użytkowników jest strona internetowa i aplikacja.

» Oglądaj transmisje w Fortuna TV

Transmisje Miami Open 2023 oferowane są również przez platformę STS TV. Podobnie jak Fortuna, bukmacher STS również wymaga od swoich klientów rejestracji konta aby móc oglądać mecze na żywo w internecie. STS dostępne jest w formie serwisu internetowego oraz aplikacji, dzięki czemu transmisję można oglądać nie tylko na komputerach, ale także na urządzeniach mobilnych.

Miami Open 2023 transmisja na żywo w internecie

Transmisję online w turnieju kobiet Miami Open 2023 udostępnioną przez Canal+online mogą oglądać użytkownicy z aktywną subskrypcją. Pakiet z kanałami Canal+ oferowany jest w ramach miesięcznej opłaty wynoszącej 39 zł – promocyjna cena dostępna jest przez podany poniżej link.

» Oglądaj transmisje online w Canal+Online

Transmisje Miami Open, które pokazywane są przez stacje telewizyjne Canal+ można również oglądać w player.pl. W ofercie tej platformy stacje Canal+ można wykupić za 64 zł miesięcznie.

» Oglądaj transmisje online w Player.pl

W przypadku platformy Polsat Box Go miesięczna opłata za dostęp do pakietu sportowego wynosi 40 zł. W ramach subskrypcji można oglądać turniej z udziałem mężczyzn.

Miami Open 2023 transmisja tv

Stacje telewizyjne Canal+Sport oraz Polsat Sport, na których będą pokazywane mecze Miami Open 2023 oferowane są przez telewizje kablowe i satelitarne. Aby sprawdzić szczegóły oferty swojego operatora należy skontaktować się z obsługą klienta.

Kiedy odbędzie się turniej Miami Open 2023?

Turniej Miami Open 2023 odbędzie się w dniach 21 marca – 2 kwietnia.

Gdzie oglądać Miami Open 2023?

Transmisje Miami Open będą pokazywane na kanałach Canal+ (turniej kobiet) i Polsat Sport (turniej mężczyzn). Mecze Miami Open 2023 w internecie będą dostępne na platformach Canal+online i Player.pl (turniej kobiet) oraz Polsat Box Go (turniej mężczyzn).

Gdzie oglądać Miami Open 2023 za darmo?

Transmisje Miami Open można oglądać bez opłat w Fortuna TV i STS TV.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.