Media: Warta Poznań wyceniła najcenniejszy “diament”

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Z relacji Piotr Koźmiński z “WP Sportowe Fakty wynika, że Warta Poznań chce za Kajetana Szmyta 800 tysięcy euro. Kwota może zostać obniżona, ale pod jednym warunkiem.

Warciarze na starcie rundy wiosennej sensacyjnie pokonali Raków Częstochowa (2:1) na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Jednego z goli strzelił 21-letni Szmyt. Młodzieżowy reprezentant Polski znalazł się na radarze m.in. Legii Warszawa. Był łączony też z Antalyasporem i Realem Valladolid.

Zapewne poznaniacy nie zdołają zatrzymać utalentowanego zawodnika. Tym bardziej, że klub może otrzymać solidny zastrzyk gotówki. Dziennikarz Koźmiński twierdzi, że kwota oscyluje na poziomie  800 tysięcy euro. Dodał, że może zostać nawet obniżona.

– Nieoficjalnie w kuluarach słychać jednak, że mogłoby to być nawet 600 tysięcy plus solidny procent od kolejnego transferu – stwierdził. Szmyt w bieżącym sezonie PKO BP Ekstraklasie, zdobył siedem bramek i dołożył jedną asystę. Swój dorobek postara się poprawić w sobotę z Ruchem w Chorzowie w 21. kolejce.

sportowefakty.wp.pl /Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.