Media: Szczegóły nowego kontraktu Manolasa

fourfourtwo.com

Kostas Manolas niebawem podpisze nowy kontrakt z AS Romą.

Reprezentant Grecji jest jednym z podstawowych zawodników podstawowego składu w zespole prowadzonym przez Eusebio di Francesco. 26-latek od kilkunastu miesięcy regularnie potwierdza swoją dobrą dyspozycję i niebawem zostanie za to nagrodzony.

Jak podaje “Pagine Romaniste”, Grek w najbliższych dniach powinien podpisać nowy kontrakt z “Giallorossimi”. Obecna umowa jest ważna do 30 czerwca 2019 roku, ale nowy kontrakt ma tylko zwiększyć zarobki piłkarza do 3,5 miliona euro rocznie oraz wprowadzić klauzulę odstępnego w wysokości 37 milionów euro. I to właśnie wspomniana klauzula jest kością niezgody między działaczami, a środowiskiem piłkarza. Dyrektor sportowy Romy, Monchi chce, aby dotyczyła ona wszystkich klubów spoza Włoch, natomiast agent domaga się rozszerzenia jej działania także na Półwysep Apeniński.

Przypomnijmy, że w ostatnich dwóch oknach transferowych mówiło się o transferze Manolasa do Arsenalu, Chelsea, Interu Mediolan czy Zenitu Sankt Petersburg. 33-krotny reprezentant Grecji rozegrał w tym sezonie dwanaście spotkań we wszystkich rozgrywkach i zdobył dwie bramki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi