Media: Michał Probierz przejmie młodzieżową reprezentację Polski
Michał Probierz w reprezentacji Polski U-21 ma zastąpić Macieja Stolarczyka. Młodzi Polacy w marcu praktycznie przekreślili swoje szanse na awans na EURO U-21.
49-letni szkoleniowiec w listopadzie po czterech latach rozstał się z Cracovią, gdzie pełnił dodatkowo rolę wiceprezesa klubu. Na początku roku ogłoszono, że Probierz zacznie pracę w Bruk-Bet Termalice Nieciecza, lecz po zaledwie dwóch dniach zrezygnował z prowadzenia Słoników.
Teraz okazuje się, że poprowadzi młodzieżową reprezentację Polski po zakończeniu eliminacji do EURO U-21 2023, które odbędą się w Rumuni i Gruzji.
Wróci zatem do współpracy z Cezarym Kuleszą, który go bardzo ceni. W Białymstoku zdobył Puchar Polski oraz Superpuchar Polski w 2010 roku. Jaga pod jego wodzą była w czołówce ligowej.
-

Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167



Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-


EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań







Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166



Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28
-


EkstraklasaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem







Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

EkstraklasaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy







Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-

Kwadrans futboluCezary Kulesza podejmuje kolejną świetną decyzje... I KWADRANS FUTBOLU #165



Rafał Makowski / 22 czerwca 2025, 14:02







































