Rayo Vallecano - Racing Santander transmisja, typy, kursy, zapowiedź (05.09.2026, 18:30)

Rayo Vallecano
Rayo Vallecano
3 : 2
Racing Santander
Racing Santander
La Liga Hiszpańska (Primera Division)
Campo de Futbol de Vallecas
05.09.2026, 18:30
fot. https://twitter.com/RayoVallecano/status/1453435368381063168/photo/4

Rayo Vallecano - Racing Santander: transmisja, gdzie oglądać?

Mecz Rayo Vallecano - Racing Santander w rozgrywkach La Liga Hiszpańska (Primera Division), rozpocznie się o godzinie 18:30 w dniu 05.09.2026 na stadionie Campo de Futbol de Vallecas w mieście Madrid. Transmisję Rayo Vallecano - Racing Santander można oglądać w telewizji Canal+Sport, Canal+Sport 6 internecie w Fortuna TV, STS TV, Voucher Canal+Online na 90 dni, Superbet TV, Canal+Online.

Rayo Vallecano - Racing Santander: ciekawostki i trendy

Rayo Vallecano - Racing Santander: forma drużyn

Rayo Vallecano: ostatnie mecze
  • Z Rayo Vallecano 2-1 Espanyol (15.09.2026)
  • P Real Madryt 4-1 Rayo Vallecano (12.09.2026)
  • Z Rayo Vallecano 3-2 Racing Santander (05.09.2026)
  • P FC Barcelona 5-2 Rayo Vallecano (31.08.2026)
  • R Rayo Vallecano 1-1 Alaves (20.08.2026)
Racing Santander: ostatnie mecze
  • P FC Barcelona 7-2 Racing Santander (16.09.2026)
  • Z Racing Santander 2-1 Alaves (12.09.2026)
  • P Rayo Vallecano 3-2 Racing Santander (05.09.2026)
  • Z Racing Santander 3-2 Elche (28.08.2026)
  • P Getafe CF 1-0 Racing Santander (23.08.2026)

Rayo Vallecano - Racing Santander: statystyki z ostatnich 10 meczów

4.7
Strzały celne
4.9
4.4
Strzały niecelne
3
12.3
Wszystkie strzały
9.7
3.2
Zablokowane strzały
1.8
6.8
Strzały z pola karnego
6
5.5
Strzały zza pola karnego
3.7
10.3
Faule
11.4
5.8
Rzuty rożne
3.7
2.8
Spalone
2.8
55.3
Posiadanie piłki
48.8
1.9
Żółte kartki
1.7
1.4
Obrony bramkarzy
3.3
356.8
Wszystkie podania
305
290.4
Udane podania
236.7
81.5
Dokładność podań [%]
76.5

Rayo Vallecano - Racing Santander: kursy

Bukmacher1X2
Fortuna2.253.403.05
Superbet2.153.503.30
LVBET2.253.253.20
Betclic2.253.253.30

Rayo Vallecano - Racing Santander: skrót meczu


Wojciech Nowacki
Data publikacji: 23 sierpnia 2026, 02:00
Wojciech Nowacki