Mecz walki na Estadio de Son Moix! Betis z trzema punktami

Twitter: Real Betis Balompié

Dziś na stadionie w Palma de Mallorca gospodarze podejmowali ekipę Betisu. Po bardzo dobrym, emocjonującym spotkaniu goście wygrali 2:1.

Już od pierwszych minut można było zauważyć ogień, wolę i chęć walki. Verdiblancos jednak wiedzieli jak lepiej przełożyć poczynania na jakość. Już w siódmej minucie po błędzie jednego z zawodników gospodarzy rzut karny wykorzystał Joaquin. Mallora dążyła do szybkiego wyrównania i złapania kontaktu z przeciwnikiem. Zamiast tego w 33. minucie po akcji Nabila Fekira straciła drugiego gola. W drugiej części wzięli się ostro do pracy, ale Betis im tego nie ułatwiał. Piłka krążyła niemalże od bramki do bramki, akcje nabierały coraz to większego przyspieszenia. W 55. minucie pierwszego gola dla gospodarzy zdobył Lago Junior wykorzystując pewnie rzut karny. Pomimo sporej ilości wypracowanych sytuacji przez obie ekipy więcej bramek już nie oglądaliśmy.