Mecz FC Barcelona dzisiaj transmisja – gdzie oglądać? (Liga Mistrzów, 16.04)

Christian Bertrand / Shuttertock.com

Dziś o godzinie 21:00, rozegra się rewanżowy mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów pomiędzy FC Barceloną a PSG na stadionie Estadio Olímpico w Barcelonie. W niniejszym artykule znajdują się informacje o dostępnych opcjach oglądania transmisji telewizyjnej i online, a także wyjaśnienie, czy istnieje możliwość obejrzenia spotkania bezpłatnie.

Gdzie oglądać dzisiaj mecz FC Barcelony (Liga Mistrzów, 16.04)?

Transmisję na żywo z tego spotkania można będzie śledzić w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 1. Dla zainteresowanych oglądaniem online, dostępne będą platformy Canal+online i Polsat Box Go, które oferują streaming meczu.

FC Barcelona dzisiaj (Liga Mistrzów, 16.04), transmisja online za darmo

Niestety, transmisja z meczu FC Barcelona – PSG nie jest dostępna bezpłatnie. Dostęp do transmisji online zapewniają jedynie platformy streamingowe, na których wymagane jest wykupienie abonamentu.

FC Barcelona dzisiaj (Liga Mistrzów, 16.04), transmisja w Canal+online

Aby mieć dostęp do transmisji meczu FC Barcelona – PSG w Canal+online, konieczne jest posiadanie pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł jako dodatek do abonamentu “Canal+” dostępnego za 39 zł miesięcznie lub opcjonalnie pakietu “Wielka Piłka” za 54 zł miesięcznie. Platforma Canal+online umożliwia korzystanie z serwisu zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację na różnorodne urządzenia, przy czym dostępna jest opcja oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+online

FC Barcelona dzisiaj (Liga Mistrzów, 16.04), transmisja w Polsat Box Go

Alternatywą jest platforma Polsat Box Go, która oferuje transmisję spotkania w ramach pakietu “Polsat Box Go Sport” za 40 złotych na 30 dni. Pakiet ten obejmuje kanały Polsatu Sport oraz inne kanały sportowe. Serwis umożliwia oglądanie transmisji zarówno przez przeglądarkę internetową, jak i za pomocą aplikacji mobilnej, oferując jednocześnie możliwość dzielenia się kontem z inną osobą.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Polsat Box GoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.