Mecz Barcelony dzisiaj (31.01) – stream, gdzie oglądać?

Christian Bertrand / Shuttertock.com

Już dzisiaj o godzinie 19:00, FC Barcelona zmierzy się z Osasuną na Estadio Olímpico w Barcelonie. Jest to zaległe spotkanie 20. kolejki hiszpańskiej La Ligi. W niniejszym artykule zapewniamy kompleksowe informacje, gdzie można śledzić spotkanie zarówno w transmisji telewizyjnej, jak i online.

Gdzie oglądać dzisiaj mecz FC Barcelony [31.01]?

Dzisiejszy mecz na żywo pomiędzy FC Barceloną a Osasuna można obejrzeć w Canal+Sport oraz online w serwisie Canal+online. Dodatkowo, transmisja za darmo jest dostępna na platformach Fortuna TV oraz STS TV.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online

FC Barcelona dzisiaj [31.01] – transmisja online za darmo

Stream za darmo spotkania FC Barcelona kontra Osasuna jest dostępny w serwisie Fortuna TV. Aby skorzystać z tej możliwości, konieczna jest rejestracja konta, dokonanie wpłaty oraz postawienie zakładu. Nowi klienci mogą skorzystać z pakietu bonusowego o wartości 330 zł. Transmisję można śledzić zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacjach mobilnych na Androida i iOS.

» Oglądaj transmisję w Fortuna TV

Transmisja meczu FC BarcelonaOsasuna jest również dostępna na STS TV dla zarejestrowanych użytkowników, którzy dokonają wpłaty i postawią zakład. Nowi klienci otrzymują bonusy o łącznej wartości 1660 zł. W STS TV możliwe jest śledzenie meczu na różnych urządzeniach – usługa jest dostępna za pomocą strony internetowej oraz aplikacji.

» Oglądaj transmisję w STS TV

FC Barcelona dzisiaj [31.01] – transmisja online (serwisy streamingowe)

Aby śledzić stream z meczu FC Barcelona kontra Osasuna w Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+” w promocyjnej cenie 39 zł za pierwsze trzy miesiące. Dodatkowo, każdy użytkownik ma możliwość wykupienia za 20 zł pakietu Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Użytkownicy mają do dyspozycji stronę internetową oraz aplikację, na smartfony, tablety, smart tv i inne urządzenia. Canal+online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie.

» Oglądaj transmisję w Canal+online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.