Mbappe: Byłoby głupio decydować na podstawie tylko jednego meczu

psg.fr

W Barcelonie jest nowy król. A przynajmniej tak to wyglądało, gdy patrzyliśmy na Kyliana Mbappe i Paris Saint-Germain, jak rozdzierają Barcelonę na strzępy na Camp Nou (4:1).

W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, PSG nie pozostawiło żadnych wątpliwości. Można było się łudzić, że “Duma Katalonii” jest na fali rosnącej, ale 22-letni Francuz pokazał niezwykłe umiejętności.

Jeszcze nigdy w historii tych prestiżowych rozgrywek, FC Barcelona nie doznała dwóch kolejnych porażek na Camp Nou, a to właśnie miało miejsce. Na zakończenie fazy grupowej doznali porażki z Juventusem (0:3) i zajęli ostatecznie drugą lokatę.

Należy oczekiwać, że Mbappe długo nie zagrzeje miejsca w Paryżu. Odniósł się on w pomeczowym wywiadzie do swojej przyszłości. – Koszulka PSG to taka, którą cenię i noszę w sercu – przyznał. Byłoby głupio decydować o swojej przyszłości na podstawie tylko jednego meczu. To coś, nad czym warto się zastanowić w dłuższej perspektywie. Zawsze powtarzałem, że jestem tu szczęśliwy, a takie wieczory tylko to potwierdzają – zakończył.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *