Matka Cristiano Ronaldo: Chcę go tam zobaczyć przed moją śmiercią

Cristiano Ronaldo

manutd.com

Matka Cristiano Ronaldo jest bardzo ważna w życiu piłkarza, co sam zainteresowany wielokrotnie podkreślał. Maria Dolores dos Santos Aveiro bardzo by chciała, aby jej syn w niedalekiej przyszłości wrócił do Sportingu, aby tam zakończyć karierę.

Gwiazda Cristiano Ronaldo świeci co raz mniejszym blaskiem i widać wyraźnie, że do końca kariery niestety co raz bliżej. Jeszcze latem Portugalczyk pragnął zmienić otoczenie, aby mógł zagrać w Lidze Mistrzów. Jak wiemy 37-latek został ostatecznie w Manchesterze i musiał pogodzić się z tym losem.

Ostatni okres dla napastnika jest jednym z najgorszych w jego karierze. W ostatnich 10 spotkaniach zdobył zaledwie jedną bramkę (z karnego przeciwko Sheriffowi) oraz jedną asystę.

Mimo tego Sporting bardzo chciałby nawiązać współpracę ze swoim wychowankiem. Niestety na drodze stoi wynagrodzenie zawodnika. Cristiano musiałby zrezygnować z dużej części swojego obecnego wynagrodzenia, aby mógł powrócić do Lizbony.

Mama Ronaldo liczy jednak na to, że uda jej się zobaczyć syna jeszcze raz w zielono-białym trykocie.

–  Może się to zdarzyć, ale nie teraz. W tym roku nie było mu to dane, ale nie wykluczam, że w przyszłym roku będzie miał ku temu okazje. Powiedziałam mu: Synu, przed moją śmiercią chcę cię ponownie ujrzeć w koszulce Sportingu – oznajmiła.

–  Jeśli Cristiano nie przyjedzie, to z pewnością zrobi to jego syn. To jego przeznaczenie. Obecnie jest lepszy niż jego ojciec, kiedy był w tym samym wieku. Wspomniał kiedyś, że bardzo chciałby zagrać dla Sportingu w przyszłości i mieszkać w Lizbonie. Gdyby obaj się przeprowadzili, byłoby to moim marzeniem – zakończyła matka 37-latka.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.