Massimo Mauro: W szatni obowiązują święte zasady, Mauro Icardi ich nie gwarantuje

Icardi

transfermarkt.pl

Nadmierna ekspozycja w mediach społecznościowych i nieporęczna żona, która jest jego agentką – przeciwny zatrudnieniu Mauro Icardiego w Juve jest jest były piłkarz, Massimo Mauro.

Mauro jest przekonany, że Juventus nie powinien dążyć do podpisania kontraktu z Argentyńczykiem z PSG. – Nigdy bym się z nim wiązał. Nie ma sensu udawać, że nie widać wiele kłopotów wokół niego. Nadmierna ekspozycja w mediach społecznościowych, nieporęczna żona, która jest jego agentką. Dla mnie są to nie do przyjęcia postawy dla profesjonalisty na jego poziomie – mówi w “La Gazzetta dello Sport”.

W szatni obowiązują święte zasady, których należy przestrzegać. Icardi tego nie gwarantuje – dodał. 59-letni Włoch nie sądzi, by nadawał się pod względem taktycznym.

Nie wiem, w jakim stanie sportowym jest teraz. W każdym razie byłoby to rozwiązanie tymczasowe, tylko na sześć miesięcy. Wtedy klub musi znaleźć inny wariant – twierdzi.

Gianluca Di Marzio informował, że trwają rozmowy włodarzy Starej Damy z Icardim. Również Arkadiusz Milik jest brany pod uwagę, choć wątpliwe, by Olympique Marsylia puściła reprezentanta Polski zimą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x