Massimiliano Allegri znajdzie pracę na Ukrainie?

Massimiliano Allegri

Zdjęcie: as.com/

Massimiliano Allegri od blisko dwóch lat pozostaje bez pracy. Po odejściu z Juventusu Turyn jego nazwisko łączone było z kilkoma solidnymi zespołami. Jak się okazuje, kierunek pracy urodzonego w Livorno szkoleniowca może być dla wielu sporym zaskoczeniem.

Praca na najwyższym poziomie może być wyczerpująca dla każdego. Niejako przekonał się o tym Massimiliano Allegri. Po pięciu sezonach odszedł on z Turynu, a powodem miało być “wypalenie materiału”. Allegri na bezrobociu nie narzekał na brak ofert, ale żadna z pojawiających się w mediach informacji nie okazała się prawdziwa. Pisało się o Manchesterze United, PSG, Barcelonie czy ostatnio o AS Romie. Portal “Match TV” podał dziś, że żaden z wcześniej wymienianych kierunków raczej się nie sprawdzi.

Jak napisano, Massimiliano Allegri może zacząć pracę na Ukrainie, a dokładnie w Szachtarze Donieck. Gdyby faktycznie doszło do takiego ruchu, byłby on sporym zaskoczeniem dla wielu obserwatorów futbolu. Dziennikarze wymienionego portalu piszą, że rozmowy ponoć już się zaczęły. Jeśli doszłoby do porozumienia, to były szkoleniowiec Cagliari, Milanu czy Juventusu, rozpocząłby pracę od początku przyszłego sezonu.

Szachtar Donieck zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli ligi ukraińskiej. Do liderującego Dynama Kijów, piłkarze z Doniecka tracą 4 punkty. Aktualnym trenerem “Górników” jest Portugalczyk Luis Castro.

Allegri: Chciałbym spróbować sił w Premier League


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *