Martin Braithwaite doznał kontuzji na treningu
Wszystko wskazuje na to, że Duńczyk nie będzie dostępny w najbliższych meczach Barcelony.
Braithwaite, jak oficjalnie poinformował klub, skręcił prawy staw skokowy na treningu. Co prawda nie podano, jak długo napastnik będzie poza grą, jednak można przypuszczać, że przy tego typu urazie rekonwalescencja potrwa około kilku tygodni.
29-latek na pewno nie wystąpi więc w czwartkowym meczu z Getafe oraz niedzielnym z Villarrealem.
W trwającym sezonie Martin Braithwaite pełni głównie rolę rezerwowego. W 39 meczach we wszystkich rozgrywkach uzbierał 1613 minut na boisku, strzelając 7 goli oraz notując 4 asysty.
źródło: fcbarca.com/fcbarcelona.com
-

AktualnościMarcus Rashford po sezonie w Barcelonie – klub pożegnał napastnika, nie aktywował opcji wykupu


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 16:30
-


AktualnościAtletico Madryt złożyło skargę na Barcelonę. Chodzi o rzekome naciski na Juliána Álvareza


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 16:02
-


AktualnościKontuzja Raula Asencio wyklucza obrońcę Realu Madryt na 4–6 tygodni


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 15:39
-


AktualnościJack Grealish wyjaśnia brak na przedsezonowym tournée Manchesteru City: to kontuzja, nie konflikt z Enzo Mareską


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 15:13
-

AktualnościAyyoub Bouaddi blisko transferu do Manchesteru City – Lille żąda 80 mln euro


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 14:45
-

AktualnościMax Eberl: Bayern zakończył lato transferów, trzech zawodników nie ma przyszłości w klubie


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 14:21
































