Marquinhos: Coraz bardziej podziwiam Ligue 1

Marquinhos

fot. psgtalk.com

Paris Saint-Germain w tym sezonie nie ma aż tak łatwo w walce o mistrzostwo Francji, jak w poprzednich latach. Kapitan PSG tłumaczy to na swój sposób.

Potentat zaliczył kilka wpadek w tym sezonie. Przez to po 28 kolejkach jest na drugim miejscu i tracą dwa punkty do lidera – Lille. Zdaniem Marquinhosa bardziej wyrównał się poziom ligi.

– Coraz bardziej podziwiam Ligue 1. Jest tam wiele talentów, albo zawodników na bardzo wysokim poziomie, albo graczy, którzy dopiero się odsłaniają. Widzimy to w lidze w tym sezonie. To nie jest tak, że PSG jest w bardzo złej formie, to inne drużyny są na dobrym poziomie. Jest coraz lepiej. Są też obcokrajowcy, którzy tu przyjeżdżają. Francuskie drużyny osiągają w Europie wyniki, które przynoszą szacunek i podziw dla Francji. Nie mówię tu tylko o PSG. Myślę również o Lyonie – stwierdził brazylijski obrońca w wywiadzie dla RTL.

Być może niektórzy potraktują to jako wymówkę. Faktem jest, że za słabsze wyniki w tym sezonie zapłacił już Thomas Tuchel. Niemiec został zwolniony w grudniu i zastąpiono go Mauricio Pochettino.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *