Marouane Fellaini zawieszony

Marouane Fellaini został zawieszony na trzy mecze za uderzenie w głowę rywala. Sędzia główny nie zauważył nagannego zachowania piłkarza

 

 

Pomocnik Evertonu podczas ligowego meczu ze Stoke City uderzył obrońcę przeciwnej drużyny w głowę, ale nie dostał czerwonej kartki. Władze FA po przeanalizowaniu nagrania video zdecydowały o nałożeniu kary na gracza Evertonu.

Fellani w drugiej części gry podczas zamieszania w polu karnym uderzył w głowę Ryan’a Shawcross’a, wcześniej sprawdził czy sędzia nie widzi tego zajścia.

Piłkarz zaraz po meczu przeprosił za swoje zachowanie:

Przepraszam Ryana Shawcrossa za moje zachowanie, przepraszam również moich kolegów z drużyny i wszystkich kibiców. Między nami doszło do agresywnej walki w polu karnym Stoke i wtedy puściły mi nerwy. Chciałbym przeprosić również menedżera klubu i cały personel, moje zachowanie było bardzo nieprofesjonalne, ponieważ zrobiłem coś, czego nie powinienem

Przyjmiemy karę bez żadnych pretensji. Mówiłem Marouane’owi, że takie zachowanie nie jest akceptowane. Fellaini jest świetnym piłkarzem, ale w tamtym momencie bardzo zawiódł kolegów z zespołu – powiedział David Moyes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x