Marcos Alvarez: Cracovia chce się mnie pozbyć jak najszybciej

alvarez

zdjęcie: cracovia.pl

Marcos Alvarez udzielił wywiadu dla WP Sportowe Fakty. Napastnik Cracovii przyznał, że jego klub nakłada na niego presję, aby odszedł przyjął ofertę z ligi izraelskiej.

Przed transferem niemieckiego napastnika do Polski mówiło się, że może to być zawodnik, który stanie się w naszej lidze gwiazdą. Tymczasem Ekstraklasy Alvarez zdecydowanie nie zawojował. W 31. meczach zdobył zaledwie trzy bramki. To marny dorobek strzelecki jak na zawodnika grającego w ataku. Nic dziwnego, że Cracovia stara się go za wszelką cenę wypchnąć z klubu. 30-latek w wywiadzie dla WP Sportowe Fakty opowiedział o obecnej sytuacji.

 Cracovia zaproponowała mi transfer do Izraela. Jest oferta i jest presja: Cracovia chce się mnie pozbyć jak najszybciej, a izraelski klub też chce, abym błyskawicznie podjął decyzję. Ale z powodów, o których mówiłem wcześniej, nie jest to dla mnie łatwe, w połowie stycznia. Nie mówię „nie” jeśli będzie dobra propozycja, ale na przykład nic nie wiem o życiu w Izraelu, o tym jak wygląda tam futbol – mówi Alvarez.

– Chciałbym zostać w Cracovii. Ale nie dlatego, że, jak czytam w polskiej prasie, interesują mnie tylko pieniądze… Nie, tu chodzi o dwie sprawy. Wiem, że spodziewano się w klubie więcej ode mnie, ale przeszkodziły mi kontuzje. Mój plan był taki, żeby na wiosnę pokazać to, co naprawdę umiem – zapowiedział zawodnik.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.