Marcos Alonso coraz bliżej nowego klubu

Marcos Alonso

Zdj. FC Barcelona

Marcos Alonso wkrótce opuści Barcelonę.

Zbliża się nowy rozdział w karierze Marcosa Alonso, który po roku spędzonym w barwach FC Barcelona, nie zostanie w tym klubie na kolejny sezon. Zawodnik, którego umowa wygasa z końcem czerwca, nie znalazł się w planach trenera Xaviego. Głównie z powodu problemów zdrowotnych i ograniczonego czasu gry w ostatnich miesiącach. Alonso, mający na swoim koncie 45 występów i trzy gole dla katalońskiego klubu, rozpoczął już rozmowy z nowym potencjalnym pracodawcą.

Najbliższy krok: Atlético Madryt

Wychowanek Realu Madryt swoją piłkarską podróż kontynuował w takich klubach jak Bolton, Sunderland, Fiorentina i Chelsea, gdzie zdobył liczne trofea, w tym mistrzostwo kraju i Ligę Mistrzów. Teraz stoi u progu kolejnej dużej zmiany.

Jak donosi “Sport”, Alonso dołączy do Atlético Madryt, gdzie zastąpi Mario Hermoso, również kończącego swój kontrakt z madryckim klubem. Decyzja o przenosinach wydaje się już przesądzona, chyba że dojdzie do nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Marcos Alonso, mając 33 lata, wyraźnie wskazuje na chęć kontynuowania kariery na najwyższym poziomie. Defensor, mający na swoim koncie 45 występów i trzy gole dla katalońskiego klubu, rozpoczął już rozmowy z nowym potencjalnym pracodawcą.

Źródło: SportDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.