Marcin Bułka i spółka z nowym trenerem

Marcin Bułka

fot. Mikołaj Barbanell

Klub Marcina Bułki zmienia trenera. Podbierze szkoleniowca rywalowi z ligi?

OGC Nice, których barw broni polski bramkarz zajęło w tym sezonie ligi francuskiej piąte miejsce. Co daje prawo gry w europejskich pucharach. To sukces, choć pojawiła się  informacja o odejściu trenera. Obecny trener Nicei Francesco Farioli ma zostać trenerem Ajaxu Amsterdam. I tym samym klub Polaka zostaje bez trenera. Ale, nie na długo. Zaskakującą informację podał francuski dziennik L’Equipe. Bowiem nowym trenerem OGC Nice ma zostać Franck Haise, aktualny trener RC Lens.

Do klubu z RC Lens trafił zimą 2020 roku. Poprowadził swój zespół w 168 spotkaniach. Co ciekawe  trener Nicei Franck Haise w swojej karierze trenerskiej trenował, już innych Polaków: Adama Buksę, oraz Łukasza Porębę. Trenuje, obecnie Przemysława Frankowskiego. Właśnie w wspomnianym klubie RC Lens.

Teraz będzie miał okazję trenować bramkarza Marcina Bułkę w OGC Nice.  Jednakże, na odejście trenera nie zgadza się obecny klub RC Lens, które nie przepada za Niceą. Jak to się wszystko skończy i czy ostatecznie Franck Haise zamieni RC Lens na OGC Nice, zobaczymy wkrótce.

Źródło: L’EquipeDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.