Marcelo odchodzi z Realu Madryt

Marcelo

źródło: twitter.com/RealMadridEN


Po wczorajszym finale Ligi Mistrzów Marcelo potwierdził, że wkrótce odejdzie z Realu Madryt.

– Nie mogę odchodzić z Realu Madryt z większą radością. To nie jest smutny dzień. Czuję wielką radość. Dziękuję kibicom za wszystko. Pamiętam o wszystkim… Tak, to był mój ostatni mecz w Realu – wyjawił tuż po zakończeniu meczu Brazylijczyk.

Wczorajszy finał Ligi Mistrzów był dla niego pięknym momentem, który zwieńczył jego erę w Realu Madryt. Przez wiele lat Marcelo był ostoją linii defensywnej zespołu “Królewskich”. Przez 15 lat swojej kariery w stolicy Hiszpanii zdobył wszystko, co tylko można. Imponująca jest zwłaszcza jego statystyka rozegranych gier w zespole. Licznik zatrzymał się na 545 meczach.

– Jestem świadomy, że jestem legendą? Nie jestem tego świadomy i nie jestem żadną legendą. Jestem człowiekiem, który cieszy się momentem. Dzisiaj miałem szczęście być kapitanem Realu Madryt i podnieść ten puchar. Miałem szczęście grać przez tyle lat w Realu Madryt, ale nie czuję się legendą – dodał.

Bonus bukmacherski

Załóż konto klienta na jednej ze stron bukmacherskich, skorzystaj z promocji powitalnej i typuj mecz Hiszpania – Portugalia. W ofercie wymienionych bukmacherów dostępny jest bogaty wybór zakładów przedmeczowych i zakładów live.

  • Zwycięstwo Hiszpanii – kurs 2.22 (Fortuna)
  • Remis – kurs 3.25 (LV Bet)
  • Zwycięstwo Portugalii – kurs 3.25 (Betclic)

Przewidziane są również bonusy dla stałych klientów:

Załóż konto i odbierz 2720 PLN w Fortunie

Załóż konto i odbierz 3353 PLN w LV Bet

Załóż konto i odbierz 200 PLN w Betclic


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.