Marcelo Bielsa komplementuje Mateusza Klicha na konferencji prasowej

twitter

Mateusz Klich zdobył gola dla Leeds United w piątkowym meczu przeciwko Sheffield Wednesday.

 

Reprezentant Polski był czołową postacią swojego zespołu w wyjazdowym meczu w Sheffield na Hillsborough Stadium. 28-latek zdobył bramkę dającą wyrównanie w 54.minucie i zebrał bardzo pozytywne oceny.

Na pomeczowej konferencji, trener Leeds United – Marcelo Bielsa – komplementował występ Mateusz Klicha i podkreślał jak ważną pełni rolę w zespole.

“Jest to bardzo ważny członek zespołu. W każdym kolejnym meczu udowadnia jak wiele wnosi do drużyny. Forma Mateusza jest w większości jego zasługą. Wykazywał się sporą cierpliwością w przygotowaniach do sezonu i tolerował moje błędne decyzje. Przed sezonem grywał nawet na pozycji środkowego obrońcy, więc z pewnością musiał być bardzo cierpliwy aż w pełni zanalizowałem jego grę” – odpowiedział Bielsa na pytanie o polskiego pomocnika.

Mateusz Klich dołączył do Leeds latem zeszłego roku. Według The Yorkshire Evening Post, Leeds wydało na byłego gracza Twente 1,5 miliona funtów. Polak strzelił cztery gole i zaliczył dwie asysty w dziesięciu występach w Championship.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.