marca.es

Dzisiejsze wydanie hiszpańskiej “Marki” poświęcone jest Christianowi Eriksenowi, który miałby zostać następcą Luki Modricia w Real Madryt.

Christian Eriksen dołącza do listy – pisze “Marca”. W Real Madryt wszyscy są świadomi znaczenia Luki Modricia w ostatnich sukcesach. Szczególnie ważne są cztery puchary Ligi Mistrzów w ostatnich pięciu latach. TO nie przypadek, iż największe sukcesy ekipa Zinedine’a Zidane’a osiągnęła po transferze Chorwata. “Królewscy” powoli rozglądają się na godnym następcą Modricia, który ma już 33 lata. Jednym z kandydatów jest pomocnik Tottenhamu Hotspur Christian Eriksen.

Natomiast wczoraj kataloński “Sport” podał, iż duński pomocnik popularnych “Kogutów” może zostać następcą Andresa Iniesty, który wybrał występy dla japońskiego Vissel Kobe. Natomiast Tottenham Hotspur jest jednym z najbogatszych klubów Premier League i łatwo nie pozbędzie się swojego pomocnika. Christian Eriksen w 2013 roku przeniósł się do popularnych „Kogutów” z Ajaxu Amsterdam za 13,5 mln euro. Mauricio Pochettino przedłużył niedawno kontrakt i obiecano mu zatrzymać Delle Alliego, Harry’ego Kane’a oraz Christiana Eriksena.

marca.es

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi