Manchester United wykonał pierwszy krok do pozyskania obrońcy Realu Madryt

https://pl.pinterest.com/pin/26177241570088759/


Dziennik “AS” poinformował, że Manchester United złożył wstępną propozycję kupna Varane’a. 

Nie od dziś w obszarze medialnym pojawiają się plotki o zainteresowaniu Manchesteru United obrońcami Realu Madryt. Na początku obecnego roku sporo mówiło się o przejściu do Anglii Sergio Ramosa. Obecnie celem transferowym dla “Czerwonych Diabłów” zdaje się być Raphael Varane.

Kontrakt wiążący Francuza z ekipą “Królewskich” obowiązuje jeszcze przez rok, ale piłkarz nie ma zamiaru przedłużać umowę. Wobec takiego oblicza sytuacji, jego usługami zainteresowany jest oczywiście Manchester United. Anglicy już od bardzo długiego czasu chcą pozyskać klasowego środkowego obrońcę, a na takie miano zasługuje właśnie Varane.

“Czerwone Diabły” złożyły dziś wstępną ofertę kupna obrońcy. Przedstawiona kwota ma wynosić około 45 milionów euro. Wiadomo jednak, że Real jej nie przyjmie. Hiszpanie oczekują minimalnie 70 milionów euro, bo wiedzą, że jest wart tak wielkich pieniędzy. Ostatecznie wiadomym jest, że cena nie będzie wynosić tak dużo, bo Manchester United dysponuje świetnymi mediatorami. Jednak nadal przyszłość Varane’a jest kwestią klubowych negocjacji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.