Manchester United: Niejasna sytuacja Ole Gunnara Solskjaera

Sytuacja kontraktu Ole Gunnara Solskjaera między Molde a Manchesterem United zaczyna się komplikować. Przyszłość Norwega jest nieznana.

belfasttelegraph.co.uk

Sytuacja kontraktu Ole Gunnara Solskjaera między Molde a Manchesterem United zaczyna się komplikować. Przyszłość Norwega jest nieznana.

Ole Gunnar Solskjear, aktualny szkoleniowiec Manchesteru United, publicznie skomentował o swojej przyszłości. Według Norwega, kontrakt z norweskim klubem Molde wygasł i obecnie jest jedynie pod kontraktem z angielskim klubem. Jednocześnie zadeklarował, że nie jest do końca pewny tego jak ostatecznie będzie wyglądała jego przyszłość.
“Wydaje mi się, że kontrakt z Molde dobiegł końca i jestem jedynie pod kontraktem z Manchesterem United, ale nie jestem pewny jak to działa.” – mówił Solskjaer w podcaście Fotbalklubben.

 

Dyrektor Molde, Oystein Neerland, powiedział w środę, że oczekuje powrotu Solskjaera do klubu po półrocznej przygodzie z Manchesterem United.
“Przed świętami Bożego Narodzenia podpisaliśmy nowy kontrakt z Ole Gunnarem obowiązującym przez trzy lata do końca 2021 roku. Ole Gunnar podjął się tymczasowej roli szkoleniowca United. Obecnie jest on pracownikiem United, lecz po sezonie powróci do Molde” – powiedział Neerland dla norweskiej telewizji TV2.

 

Solskjaer został wypożyczony przez Molde do Manchesteru United po tym, gdy Jose Mourinho pożegnał się z posadą menedżera Czerwonych Diabłów w grudniu zeszłego roku. Klub pod wodzą Norwega wygrał 13 z 16 spotkań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi