Manchester City wraca do gry… a Haaland już strzela

Haaland, Manchester City

Twitter/Manchester City

Manchester City w niedzielę pokonał japońskie Yokohama F. Marinos w meczu towarzyskim aż 5:3.

Emocji i bramek nie zabrakło. Co więcej – to zdobywcy Ligi Mistrzów musieli na początku odrabiać straty. Japońska ekipa prowadziła już 2:0 po bramkach Andersona Lopesa i Ken Matsubara. “Obywatele” odpowiedzieli jeszcze przed przerwą za sprawą Johna Stonesa i Juliana Alvareza.

Na drugą połowę Josep Guardiola wpuścił między innymi Erlinga Haalanda. I to on trafił do siatki już po siedem minut po wznowieniu gry. Norweg także ustalił wynik, a bramkę dorzucił jeszcze Rodri. Japończycy zdołali już odpowiedzieć jedynie golem Kenta Inoue.